بلیط چارتر

خدمات گردشگری

بليط هواپيما

بليط هواپيما

این مدت افتخارات زیادی از سمت مسافرین عزیز کسب شده هست.همیشه ایرانگردی در صدد بهترین خدمات بليط هواپيمایی و کاهش قیمت بليط هواپيما برای مسافرین هست.

تضمین ارزرانترین قیمت بليط هواپيما

خرید ارزانترین بليط هواپيما از سایت ایرانگردی سفری راحت را تجربه کرد.
رزرو آنلاین بليط هواپيما در کوتاهترین زمان و ارزانترین قیمت فقط با چند کلیک ساده انجام داد.

خرید بليط هواپيما از ایرانگردی

خرید بلیط هواپیما ارزان از ایرانگردی: رزرو ارزان ترین قیمت بليط هواپيما با پشتیبانی 24 ساعته و پاسخگویی تلفنی و واتساپی.
خرید اینترنتی بليط هواپيما از معتبرترین ایرلاین های کشور در بین سایت های فروش بليط هواپيما با کمترین قیمت، برای رزرو و اطلاع از قیمت بليط هواپيما کلیک کرد.

خدمات پشتیبانی بليط هواپيما

مسافر می تواند پشتیبانی 24 ساعته و مشاوره ی رایگان برای بليط هواپيما از کادر مجرب ما بخواهد، ایرانگردی همیشه در صدد بهترین خدمات مشاوره ای برای شما عزیزان و مسافر هست.
خدمات پشتیبانی خوب و مناسب بليط هواپيما از حقوق مسافرین عزیز هست که ایرانگردی همیشه درصدد تحقق حقوق مشتریان گرانقدر هست.

هر روز هفته و 24 ساعته بليط هواپيما

گر در وقت انتخاب یا خرید بليط هواپيما هر گونه مشکل یا سوالی و یا نیاز به مشاور حس شد با خیال راحت با کادر مجرب و حرفه ای پیشتیبانی 24 ساعته ایرانگردی تماس گرفت و مشاور ایرانگردی در خدمت شما هست.
پشتیبانی و خدمات پس از فروش برای هر سایت بليط هواپيما مهم و ضروری هست با توجه به این امر و پشتیبانی تلفنی، 24 ساعته و هفت روز در هفته در خدمت شما هست.

استرداد بليط هواپيما

مسافر می‌تواند در خواست خود را از طریق سایت یا تماس تلفنی یا واتساپی به کادر مجرب ایرانگردی اعلام کند و از این طریق پیگیری خود را انجام بدهد.
چگونه بليط هواپيما خریداری شده از ایرانگردی را کنسل می‌شود؟ جهت کنسل کردن بليط هواپيما و استرداد مبلغ این از ایرانگردی چه باید کرد و با کمترین جریمه بليط هواپيما خود را کنسل شود.

ارائه بليط هواپيما به صورت کاملا آنلاین

سایت اینترنتی آنلاین بليط هواپيما: فروش اینترنتی برترین بليط هواپيما از ایرلاین های معتبر ایرانی و خارجی برای شما مسافرین عزیز مهیا نموده هست.
ایرانگردی سایت خرید بليط هواپيما از تمامی شهر ها و آژانس ها بدون نیاز به ثبت نام، رزرو بليط هواپيما با بهترین قیمت، خرید اینترنتی بليط هواپيما با استرداد راحت.

ارایه پشتیبانی ایرلاین های بليط هواپيما

ایرلاین های مختلف قوانین مختلفی دارند، چنانچه از سایت ایرانگردی بلیط خود را تهیه کرده باشد می‌تواند با تماس با ایرانگردی و طرح مشکل خود، ایرانگردی پیگیری های لازم جهت ارایه پشتیبانی ایرلان های بليط هواپيما مسافر انجام دهد.
درصورت خرید بليط هواپيما دو مسیره و یا رفت وبرگشت جهت اطلاع از داشتن قرارداد فی مابین ایرلاین ها با پشتیبانی ایرانگردی تماس حاصل فرمایید و ارایه خدمات پشتیبانی ایرلاین های بليط هواپيما آگاهی پیدا کند.

تمامی ایرلاین های بليط هواپيما

شرکت هواپیمایی وارش را می‌توان جدید ترین شرکت هواپیمایی فعال کشور در بین تمامی ایرلاین های بليط هواپيما نظر گرفت. در حال حاضر هواپیما های شرکت هواپیمایی وارش به شهر های مهمی همچون شیراز، اهواز، اصفهان، تبریز، تهران، مشهد، کیش، رامسر، ساری، گرگان، رشت و نوشهر پرواز می‌کند.
تمامی ایرلاین های بليط هواپيما ایرانی که از سال 45 تا کنون ایجاد شده‌اند متشکل از بخش خصوصی، نظامی و دولتی هست و بهتر هست اطلاعاتی در مورد این شرکت های هواپیمایی داشته باشد تا مسافر موقع خرید بلیط هواپیما خود بتواند شرکت هواپیمایی مورد‌نظر را بدرستی انتخاب کند.

خرید اینترنتی بليط هواپيما

خرید اینترنتی بليط هواپيما از تمامی ایرلاین ها در ایران گردی به راحتی و با چند کلیک ساده انجام دهید، بليط هواپيما ماهان و ایران ایر با امکان صدور انی، پرداخت آنلاین و قابل استرداد در سریع ترین سایت ایرانگردی امکانپذیر هست.
هدف اصلی سابت اینترنتی ایرانگردی ارایه فروش محصولات گردشگری هتلی و تور و من جمله بليط هواپيما هست.

خرید تلفنی بليط هواپيما داخلی

برای خرید تلفنی بليط هواپيما می‌توان از شماره ی آژانس هواپیمایی 05138598151 در زمان اداری و یا با شماره ی 09151150750 در زمان غیر اداری تماس گرفت و اطلاعات لازم برای بليط هواپيما مورد‌نظر از قبیل نام و نام خانوادگی شماره ی تماس و کد ملی یا پاسپورت هست به آژانس داد و آژانس اقدام به گرفتن بليط هواپيما کند.
ایرانگردی یک سایت فروش بليط هواپيما به روش های مختلف تلفنی یا اینترنتی با استفاده از بهترین ایرلاین ها و آژانس های مسافرتی اقدام به صدور بليط هواپيما می‌کند.

تخفیفات خرید بليط هواپيما

خرید ارزان با کوپن و کد های تخفیف اولین خرید ، بدون محدودیت یا سفارش اولی در سایت ایرانگردی برای خرید بليط هواپيما ، خرید آنلاین از سایت ایرانگردی برای بليط هواپيما در خدمت شما هست.
ایرانگردی به دنبال کاهش هزینه های خرید اینترنتی بليط هواپيما شما هست که با استفاده از اعتبار خود در بین ایرلاین ها اقدام به تخفیفات خاص و ویژه می‌کند.

کد تخفیف خرید بليط هواپيما

دریافت جدید ترین کد تخفیف بليط هواپيما اینترنتی ازجمله بليط هواپيما در ایرانگردی موجود و قابل استفاده هست. مسافر می‌تواند در هنگام خرید بليط هواپيما کد تخفیفی خود را وارد و شانس خود را امتحان کند.
جدید ترین کد های تخفیف ایرانگردی کاملا رایگان و تضمین شده هست. با خیالی راحت همیشه ارزان‌تر از سایت اینترنتی ایرانگردی خرید کند.

بهترین زمان برای خرید بليط هواپيما

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما در صورت داشتن یک بازه ی زمانی و جستجو در بین روزهای مختلف هست که برای این امر می‌تواند خود مسافر انجام دهد یا از مشاوران ایرانگردی استفاده کند.
با این وجود از مهم ترین نکات خرید بليط هواپيما دقت لازم و کافی به همه عوامل پرواز هست مثل زمان پرواز، زمان رسیدن، مدت زمان پرواز، نحوه ی ارایه خدمات و غیره هست.

مزایای خرید بليط هواپيما

خرید اینترنتی بليط هواپيما که مهم ترین مزیت این سرعت زیاد و راحت در خرید و پشتیبانی مطمن این هست.
یکی از مزایای خرید بليط هواپيما امکان مقایسه قیمت های ایرلاین ها در زمان ها و شرکت های مختلف هست.

رزرو بليط هواپيما

ایرانگردی امکان رزرو بليط هواپيما را فراهم ساخته و مسافر می‌تواند بدون هیچگونه دغدغه ای نسبت به رزرو این ها اقدام کند.
برای رزرو بليط هواپيما و قطار و هتل و مسافرت و در کل محصولات گردشگری با مناسب ترین هزینه با توجه به درخواست شما را می‌توانید به صورت آنلاین یا تلفنی تهیه کنید.

نحوه خرید بليط هواپيما

در نحوه ی خرید بليط هواپيما جالب هست که آژانس های گردشگری زیادی هست که یک مدت مشخصی از چند ماه تا حتی یک سال، صندلی‌ های مسیر های هوایی مورد‌نظر خود را اجاره کرده و سپس بلیط این پرواز ها را به مسافر که در این مسیر قصد سفر دارد را به فروش می‌رساند. این عمل باعث می‌شود که مسافر بليط هواپيما را به طور مستقیم از هواپیمایی بخرد؛ با این اوصاف مشخص هست که هزینه بلیط چارتر را آژانس هواپیمایی تعیین می‌کند و نه شرکت هواپیمایی.
مسافر لازم است برای خرید بليط هواپيما حتما از سایت معتبر بليط هواپيما و با استفاده از راهنمایی که در سایت موجود هست را بخواند تا نحوه خرید بليط هواپيما را دانسته و از پشتیبانی و استرداد این مطمن شود.

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.

به کمک نیاز دارید ؟

×