بلیط چارتر

خدمات گردشگری

بليط هواپيما

بليط هواپيما

این مدت افتخارات زیادی از سمت مسافرین عزیز کسب شده هست.ارایه خدمات خوب بليط هواپيما به مسافرین جز بهترین افتخارات ایرانگردی هست.

تضمین ارزرانترین قیمت بليط هواپيما

تضمین ارزانترین بليط هواپيما در ایرانگردی با امکان پرداخت آنلاین و صدور آنی، برای خرید بليط هواپيما و رزرو پرواز های ارزان قیمت کلیک کرد.
بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت نسبت به سایر سایت های فروش بليط هواپيما عرضه می‌شود.

خرید بليط هواپيما از ایرانگردی

خرید بليط هواپيما از ایرانگردی یکی از با مهم ترین و معتبرترین سایت های خرید بليط هواپيما و خرید اینترنتی بليط هواپيما هست.
خرید اینترنتی بليط هواپيما از معتبرترین ایرلاین های کشور و جستجو در بین سایت های فروش بليط هواپيما با بهترین قیمت، برای رزرو و اطلاع از قیمت بلیط چارتر هواپیما کلیک کرد.

خدمات پشتیبانی بليط هواپيما

آژانس خدمات مسافرتی ایرانگردی در زمینه های بليط هواپيما به مقاصد مختلف دارای کادر مجرب و ماهری برای ارایه خدمات مناسب و پشتیبانی بليط هواپيما به صورت 24 ساعته به مشتریان عزیز دارد.
امروزه خدمات پشتیبانی بليط هواپيما از مهم ترین ارکان سایت فروش بليط هواپيما هست. پشتیبانی 24 ساعته ایرانگردی هر روز هفته 24 ساعته در کنار شما هست.

هر روز هفته و 24 ساعته بليط هواپيما

مسافر می‌تواند در صورت مواجه شدن با هر سوال و یا مشکلی در خصوص بليط هواپيما در تمام ساعات شبانه روز با پشتیبانی به شماره 05138598151 و 09155132539 تماس بگیرد. کادر مجرب ما در خدمت ایشان هست.
شماره تلفن های 05138598151 و 09155132539 سایت بليط هواپيما برای پاسخگویی به سیوالات مردم و مسافرین در خصوص بليط هواپيما به صورت 24 ساعته هر روز هفته قرار داده شده هست.

استرداد بليط هواپيما

کنسلی بليط هواپيما ایرلاین های مختلف، دارای هزینه های استرداد مختلفی هست و برای تمامی کلاس های پروازی تمامی ایرلاین ها جدول جریمه کنسلی بليط هواپيما وجود دارد که هزینه کنسلی بليط هواپيما مشخص می‌گردد.
مسافر گاهی اوقات به هر دلیل قادر نیست تا از بليط هواپيما استفاده کند. در این شرایط باید از استرداد این استفاده کند با ما از نحوه استرداد بلیط هواپیما را آگاه شود.

ارائه بليط هواپيما به صورت کاملا آنلاین

سایت اینترنتی آنلاین بليط هواپيما: فروش اینترنتی برترین بليط هواپيما از ایرلاین های معتبر ایرانی و خارجی برای شما مسافرین عزیز مهیا نموده هست.
خرید آنلاین بهترین های محصولات گردشگری از قبیل بليط هواپيما ، تور، هتل و مسافرت از برترین ایرلاین های پروازی با تضمین قیمت و کیفیت ⚡ امکان پرداخت اینترنتی یا خرید تلفنی

ارایه پشتیبانی ایرلاین های بليط هواپيما

ایرلاین های مختلف قوانین مختلفی دارند، چنانچه از سایت ایرانگردی بلیط خود را تهیه کرده باشد می‌تواند با تماس با ایرانگردی و طرح مشکل خود، ایرانگردی پیگیری های لازم جهت ارایه پشتیبانی ایرلان های بليط هواپيما مسافر انجام دهد.
آگاهی از ارایه خدمات پشتیبانی ایرلاین های بليط هواپيما ، از جمله ایرلاین های ایرانی و ایرلاین های خارجی را می‌توانید از طریق تماس تلفنی 05138598151 و یا شماره ی 09155132539 انجام دهید. معرفی هواپیمایی ها از جنبه هایی چون کلاس پروازی، خدمات و میزان بار در اختیار قرار می‌گیرد.

تمامی ایرلاین های بليط هواپيما

شرکت هواپیمایی کارون (نفت) یکی از قدیمی‌ ترین ایرلاین در بین تمامی ایرلاین های بليط هواپيما ایران هست که در گذشته به نام شرکت هواپیمایی نفت ایران شناخته می‌شد. هواپیمایی نفت به عنوان اولین فعال در عرصه صنعت هوایی کشور در ابتدا با هدف پشتیبانی عملیات اکتشاف نفت و استخراج و توسعه در مناطق نفت خیز جنوب فعالیت خود را در سال 60 با نام خدمات هوایی آغاز کرد، در سال 1379 سهام شرکت به صندوق بازنشستگی کارکنان صنعت نفت واگذار و به شرکت هواپیمایی نفت ایران تغییر نام داد، نهایتا این شرکت درسال 1359 با هدف توسعه ناوگان و معرفی خود به عموم و ارایه خدمات مطلوب‌تر به تمامی آحاد جامعه نام خود را به شرکت هواپیمایی کارون تغییر داد.
ایران دارای چندین شرکت هواپیمایی خصوصی و دولتی هست. قدیمی ترین شرکت خصوصی کشور در بین تمام ایرلاین های بليط هواپيما ، هواپیمایی ایران هست که در 30 نوامبر سال 1944 میلادی (9 آذرماه 1323 شمسی) تأسیس شد. این شرکت در حال حاضر دولتی هست و با نام هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران یا ایران ایر شناخته می‌شود.

خرید اینترنتی بليط هواپيما

همچنین برای خرید بليط هواپيما با کمترین قیمت در سایت آنلاین فروش بليط هواپيما ایرانگردی از طریق دسترسی به تمامی پرواز های ایران، انتخاب گسترده‌ای برای خرید داخلی و خارجی بليط هواپيما فراهم می‌سازد.
هدف اصلی سابت اینترنتی ایرانگردی ارایه فروش محصولات گردشگری هتلی و تور و من جمله بليط هواپيما هست.

خرید تلفنی بليط هواپيما داخلی

ایرانگردی یک سایت فروش بليط هواپيما به روش های مختلف تلفنی یا اینترنتی با استفاده از بهترین ایرلاین ها و آژانس های مسافرتی اقدام به صدور بليط هواپيما می‌کند.
زمان خرید تلفنی بليط هواپيما می‌تواند در کمتر یک دقیقه و از طریق تماس تلفنی با آژانس هست.

تخفیفات خرید بليط هواپيما

سایت ایرانگردی در جشنواره های مختلف اقدام به کد های تخفیفی برای مسافرین و بازدیدکنندگان سایت خود قرار می‌دهد.
فروشگاه اینترنتی ایرانگردی امکان خرید محصولات گردشگری را به صورت آنلاین با بیشترین تخفیف در محصولات ازجمله بليط هواپيما خود قرار داده هست.

کد تخفیف خرید بليط هواپيما

در مناسبت های مختلف یا بنا به درخواست شرکت ها و نهاد و سازمان های دولتی و غیر دولتی ایرانگردی اقدام به صدور کد تخفیف خرید بليط هواپيما می‌کند تا مسافر عزیز بتواند هزینه ی کمتری را برای بليط هواپيما بپردازد.
دریافت جدید ترین کد تخفیف بليط هواپيما اینترنتی ازجمله بليط هواپيما در ایرانگردی موجود و قابل استفاده هست. مسافر می‌تواند در هنگام خرید بليط هواپيما کد تخفیفی خود را وارد و شانس خود را امتحان کند.

بهترین زمان برای خرید بليط هواپيما

در زمان هایی برخی از شهر ها شلوغ هستند برای ساکنان این شهر ها بهترین زمان برای مسافرت هست تا بهای کمتری پرداخت کند.
مسافر اگر قصد خرید بليط هواپيما را دارد، علاوه بر دقت به بازه زمانی طلایی و به زمان رسیدن و یا تاخیرات ایرلاینی دقت کند زیرا خریدی که با هزینه ی کمتر انجام شود و مسافر مجبور شود شب برود و طی روز کاری داشته باشد پس باید به فکر اقامت شب خود نیز باشد.

مزایای خرید بليط هواپيما

مسافر با چند کلیک ساده می‌تواند از بهترین ایرلاین ها بليط هواپيمایی خود را تهیه کند، با خرید آنلاین بليط هواپيما از مزایای خرید که یکی از مهم ترین این صزفه جویی در هزینه های خود بهره منده شود.
از دیگر مزایای خرید بليط هواپيما در سایت ایرانگردی این هست که در طول شبانه‌روز خرید اینترنتی بليط هواپيما با پشتیبانی 24 ساعت برای شما امکان‌پذیر هست.

رزرو بليط هواپيما

رزرواسیون بليط هواپيما ✈️ صدور الکترونیکی بليط هواپيما ✈️ خرید بليط هواپيما ✈️ رزرو بليط هواپيما ✈️ استرداد آنی و تلفنی بليط هواپيما
رزرو بلیط هواپیما از ایرانگردی با کمترین قیمت. بليط هواپيما در تمام ایرلاین ها با امکان استرداد و مشاوره لازم جهت کمترین میزان چریمه در ایرانگردی مهیا شده هست.

نحوه خرید بليط هواپيما

مسافر در نحوه ی خرید بليط هواپيما باید متوجه اعتبار یک سایت شود ابتدا در بالای صفحات رزرو بلیط اگر عبارت https را پیدا کرد به معنی معتبر بودن این سایت هست و مسافر می‌تواند به این اعتماد کند. در غیر این صورت به هیچ وجه از این سایت خریداری نکند چرا که ممکن هست پول را از بین ببرد و بلیطی در کار نخواهد بود. برای پیدا کردن این عبارت کافی هست روی آدرس صفحه کلیک کرده و از وجود یا عدم وجود این مطلع شود.
سفر، چه کاری هست چه تفریحی، نیاز به آشنایی در مورد و نحوه ی خرید بليط هواپيما و نیاز به برنامه ریزی دارد. این که کجا برود، با چه وسیله‌ای برود، کجا بماند، چند روز بمانید و کی برگردد، همه را باید در برنامه‌‌‌‌ خود لحاظ کند.

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.

به کمک نیاز دارید ؟

×