بلیط چارتر

خدمات گردشگری

بليط هواپيما

بليط هواپيما

ایرانگردی: معتبرترین سایت رزرو بليط هواپيما و خرید اینترنتی بلیط هواپیما، هتل، قطار و اتوبوس.خرید بليط هواپيما از آژانس هواپیمایی ایرانگردی با پشتیبانی 24 ساعت و استرداد آنی ✈️ خرید آنلاین بلیط داخلی و خارجی، چارتر، قطار، اتوبوس ✈️ رزرو هتل و تور.

تضمین ارزرانترین قیمت بليط هواپيما

تضمین ارزانترین بليط هواپيما در ایرانگردی با امکان پرداخت آنلاین و صدور آنی، برای خرید بليط هواپيما و رزرو پرواز های ارزان قیمت کلیک کرد.
خرید ارزانترین بليط هواپيما از سایت ایرانگردی سفری راحت را تجربه کرد.

خرید بليط هواپيما از ایرانگردی

خرید بليط هواپيما از سایت ایرانگردی با پشتیبانی 24 ساعت و استرداد فوری امکان پذیر هست.
خرید اینترنتی بليط هواپيما از معتبرترین ایرلاین های کشور در بین سایت های فروش بليط هواپيما با کمترین قیمت، برای رزرو و اطلاع از قیمت بليط هواپيما کلیک کرد.

خدمات پشتیبانی بليط هواپيما

مسافر می تواند پشتیبانی 24 ساعته و مشاوره ی رایگان برای بليط هواپيما از کادر مجرب ما بخواهد، ایرانگردی همیشه در صدد بهترین خدمات مشاوره ای برای شما عزیزان و مسافر هست.
سایت فروش بليط هواپيما ساده و کاربردی تهیه شده هست چنانچه مشکلی داشتین با ما تماس بگیرید. کادر مجرب ما در کنار شما هستند.

هر روز هفته و 24 ساعته بليط هواپيما

هدف کادر پشتیبانی ایرانگردی ارایه ی بهترین خدمات پشتیبانی هر روز هفته و 24 ساعته در مورد بليط هواپيما به مسافرین عزیز هست.
مسافر در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌تواند بليط هواپيما خریداری کند و چنانچه با مشکلی مواجه شد با یک تماس تلفنی مشکل را از سمت پشتیبان ایرانگردی پیگیری کند تا مشکل ایشان هر چه سریع تر رفع شود.

استرداد بليط هواپيما

راهنما و قوانین استرداد و کنسلی بليط هواپيما از ایرانگردی پرسیده شود، ایرانگردی از معتبرترین سایت های بليط هواپيما با پشتیبانی 24 ساعته.
چگونه بليط هواپيما خریداری شده از ایرانگردی را کنسل می‌شود؟ جهت کنسل کردن بليط هواپيما و استرداد مبلغ این از ایرانگردی چه باید کرد و با کمترین جریمه بليط هواپيما خود را کنسل شود.

ارائه بليط هواپيما به صورت کاملا آنلاین

خرید اینترنتی ایرانگردی تجربه خوب خرید اینترنتی با تضمین بهترین قیمت | خرید آنلاین بليط هواپيما، چارتر، مسافرت، تور و گردشگری هست.
سایت اینترنتی آنلاین بليط هواپيما: فروش اینترنتی برترین بليط هواپيما از ایرلاین های معتبر ایرانی و خارجی برای شما مسافرین عزیز مهیا نموده هست.

ارایه پشتیبانی ایرلاین های بليط هواپيما

ایرلاین های مختلف قوانین مختلفی دارند، چنانچه از سایت ایرانگردی بلیط خود را تهیه کرده باشد می‌تواند با تماس با ایرانگردی و طرح مشکل خود، ایرانگردی پیگیری های لازم جهت ارایه پشتیبانی ایرلان های بليط هواپيما مسافر انجام دهد.
آگاهی از ارایه خدمات پشتیبانی ایرلاین های بليط هواپيما ، از جمله ایرلاین های ایرانی و ایرلاین های خارجی را می‌توانید از طریق تماس تلفنی 05138598151 و یا شماره ی 09155132539 انجام دهید. معرفی هواپیمایی ها از جنبه هایی چون کلاس پروازی، خدمات و میزان بار در اختیار قرار می‌گیرد.

تمامی ایرلاین های بليط هواپيما

در سایت ایرانگردی لیست تمامی ایرلاین های معتبر داخلی و خارجی در زمینه ی بليط هواپيما که در حال حاضر در ایران فعال بوده و پرواز دارند را برای شما به نمایش گذاشته می‌شود.
شرکت هواپیمایی ساها که در سال 1369 توسط نیروی هوایی ارتش در بین تمام ایرلاین های بليط هواپيما تأسیس شده هست به دلیل بالابودن سن ناوگان، ادامه فعالیت این از اردیبهشت ماه از سوی سازمان هواپیمایی کشوری متوقف شدو قرار هست این ایرلاین با واردات هواپیما های جدید فعالیت خود را از سر بگیرد. ساها مخفف عبارت سرویس ارتباط هوایی ارتش هست که علاوه بر جابجایی پرسنل ارتش ، جا به جای افراد غیرنظامی را نیز بر عهده دارد.

خرید اینترنتی بليط هواپيما

همچنین برای خرید بليط هواپيما با کمترین قیمت در سایت آنلاین فروش بليط هواپيما ایرانگردی از طریق دسترسی به تمامی پرواز های ایران، انتخاب گسترده‌ای برای خرید داخلی و خارجی بليط هواپيما فراهم می‌سازد.
سایت اینترنتی ایرانگردی یکی از معتبرترین سایت های بزرگ ایران با امکان پرداخت اینترنتی و یا تماس تلفنی هست. بليط هواپيما از جمله خدمات سایت ایرانگردی هست.

خرید تلفنی بليط هواپيما داخلی

ایرانگردی ما برای خرید تلفنی شما ارزش زیادی قایل هست که همیشه درصد انتخاب بهترین بليط هواپيما برای شما هست.
اهداف بلند ایرانگردی ارایه خدمات به همه افراد هست و شاید برای برخی از افراد خرید اینترنتی سخت و دشوار هست که ایرانگردی با استفاده از آژانس قدیمی و معتبر اقدام به فروش تلفنی بليط هواپيما کرده هست.

تخفیفات خرید بليط هواپيما

خرید ارزان با کوپن و کد های تخفیف اولین خرید ، بدون محدودیت یا سفارش اولی در سایت ایرانگردی برای خرید بليط هواپيما ، خرید آنلاین از سایت ایرانگردی برای بليط هواپيما در خدمت شما هست.
ایرانگردی به دنبال کاهش هزینه های خرید اینترنتی بليط هواپيما شما هست که با استفاده از اعتبار خود در بین ایرلاین ها اقدام به تخفیفات خاص و ویژه می‌کند.

کد تخفیف خرید بليط هواپيما

با کد تخفیف خرید کنید و قسمتی از هزینه را ایرانگردی پرداخت می‌کند و از هزینه ی شما کسر می‌شود.
کد تخفیف خرید بليط هواپيما ✓ تخفیف های بليط هواپيما تا 80 درصد ✓ رایگان و تضمینی ✓ انواع کد تخفیف بليط هواپيما و گردشگری و هتل و تور و غیره هست.

بهترین زمان برای خرید بليط هواپيما

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما در صورت داشتن یک بازه ی زمانی و جستجو در بین روزهای مختلف هست که برای این امر می‌تواند خود مسافر انجام دهد یا از مشاوران ایرانگردی استفاده کند.
مسافر اگر قصد خرید بليط هواپيما را دارد، علاوه بر دقت به بازه زمانی طلایی و به زمان رسیدن و یا تاخیرات ایرلاینی دقت کند زیرا خریدی که با هزینه ی کمتر انجام شود و مسافر مجبور شود شب برود و طی روز کاری داشته باشد پس باید به فکر اقامت شب خود نیز باشد.

مزایای خرید بليط هواپيما

مسافر با چند کلیک ساده می‌تواند از بهترین ایرلاین ها بليط هواپيمایی خود را تهیه کند، با خرید آنلاین بليط هواپيما از مزایای خرید که یکی از مهم ترین این صزفه جویی در هزینه های خود بهره منده شود.
امکانات ویژه ای از قبیل رزرو آنلاین بليط هواپيما برای شما هواپیما وجود دارد.

رزرو بليط هواپيما

ایرانگردی امکان رزرو بليط هواپيما را فراهم ساخته و مسافر می‌تواند بدون هیچگونه دغدغه ای نسبت به رزرو این ها اقدام کند.
رزرو بلیط هواپیما از ایرانگردی با کمترین قیمت. بليط هواپيما در تمام ایرلاین ها با امکان استرداد و مشاوره لازم جهت کمترین میزان چریمه در ایرانگردی مهیا شده هست.

نحوه خرید بليط هواپيما

سفر، چه کاری هست چه تفریحی، نیاز به آشنایی در مورد و نحوه ی خرید بليط هواپيما و نیاز به برنامه ریزی دارد. این که کجا برود، با چه وسیله‌ای برود، کجا بماند، چند روز بمانید و کی برگردد، همه را باید در برنامه‌‌‌‌ خود لحاظ کند.
مسافر برای بليط هواپيما به صورت آنلاین انتخاب‌های وسیع‌تر هست و می‌تواند مناسب ترین بلیط پیش رو را خرید کند. همچنین سایت ایرانگردی با ارایه تخفیفات دوره‌ای، خرید اینترنتی بلیط هواپیما را راحت تر می‌کند و نیاز شما را به نحوه ی خرید بليط هواپيما را از بین می‌برد.

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.

به کمک نیاز دارید ؟

×