بلیط چارتر

خدمات گردشگری

فروش آنلاین

فروش آنلاین

ایرانگردی بهترین و معتبرترین سایت فروش آنلاین، قطار و اتوبوس در بین سایت های فروش آنلاین هست.این مدت افتخارات زیادی از سمت مسافرین عزیز کسب شده هست.

تضمین ارزرانترین قیمت فروش آنلاین

فروش آنلاین با تضمین قیمت ارزان را از ایرانگردی خریداری کرد.
رزرو آنلاین فروش آنلاین در کوتاهترین زمان و ارزانترین قیمت فقط با چند کلیک ساده انجام داد.

خرید فروش آنلاین از ایرانگردی

خرید بلیط هواپیما ارزان از ایرانگردی: رزرو ارزان ترین قیمت فروش آنلاین با پشتیبانی 24 ساعته و پاسخگویی تلفنی و واتساپی.
خرید اینترنتی فروش آنلاین از معتبرترین ایرلاین های کشور در بین سایت های فروش فروش آنلاین با کمترین قیمت، برای رزرو و اطلاع از قیمت فروش آنلاین کلیک کرد.

خدمات پشتیبانی فروش آنلاین

پشتیبانی 24 ساعته فروش آنلاین و هفت روز هفته از طریق اینترنت و شماره ی موبایل و واتساپ در کنار مسافرین برای خدمات پشتیبانی فروش آنلاین هست.
با پشتیبانی فروش آنلاین ایرانگردی بهترین فروش آنلاین با توجه به شرایط خودتان انتخاب و خریداری کنید. هر مشکلی پیش بیاید کادر مجرب ایرانگردی در کنار شما هست.

هر روز هفته و 24 ساعته فروش آنلاین

شماره تلفن های 05138598151 و 09155132539 سایت فروش آنلاین برای پاسخگویی به سیوالات مردم و مسافرین در خصوص فروش آنلاین به صورت 24 ساعته هر روز هفته قرار داده شده هست.
به جهت رضایت هرچه بیشتر شما عزیزان به صورت 24 ساعته هرروز هفته آماده خدمت‌رسانی هستیم. قابل به ذکر هست که هر گونه سوال یا مشکل یا مشاوره ای در زمینه فروش آنلاین را وجود داشت مسافر می‌تواند از پشتیبانی سایت بپرسد.

استرداد فروش آنلاین

جهت کنسل کردن فروش آنلاین این امر از طریق چارتر کننده و ایرلاین ها میسر هست. درصد جریمه استرداد فروش آنلاین با یکدیگر متفاوت هست. در صورت خرید فروش آنلاین از ایرانگردی مسافر می‌تواند با پشتیبانی ما تماس بگیرد و بلیط خود را کنسل کند.
مسافر گاهی اوقات به هر دلیل قادر نیست تا از فروش آنلاین استفاده کند. در این شرایط باید از استرداد این استفاده کند با ما از نحوه استرداد بلیط هواپیما را آگاه شود.

ارائه فروش آنلاین به صورت کاملا آنلاین

خرید اینترنتی از سایت های اینترنتی مطمین در حال حاضر یکی از دغدغه های کسانی هست که به خرید اینترنتی علاقه دارند و امروزه مردم دوست دارند از بهترین سایت های فروش آنلاین خرید خود را انجام بدهند.
ایرانگردی سایت خرید فروش آنلاین از تمامی شهر ها و آژانس ها بدون نیاز به ثبت نام، رزرو فروش آنلاین با بهترین قیمت، خرید اینترنتی فروش آنلاین با استرداد راحت.

ارایه پشتیبانی ایرلاین های فروش آنلاین

این ایرلاین ها اغلب مورد استقبال کسانی قرار می‌گیرد که خواهان بلیط هواپیما ارزان و سفر ارزان هستند. اما درست هست که این پرواز ها به نسبت سایر پرواز ها ارزان تر هست و لزوما همان خدمات عالی تر را ارایه نمی‌دهند.
درصورت خرید فروش آنلاین دو مسیره و یا رفت وبرگشت جهت اطلاع از داشتن قرارداد فی مابین ایرلاین ها با پشتیبانی ایرانگردی تماس حاصل فرمایید و ارایه خدمات پشتیبانی ایرلاین های فروش آنلاین آگاهی پیدا کند.

تمامی ایرلاین های فروش آنلاین

در سایت ایرانگردی لیست تمامی ایرلاین های معتبر داخلی و خارجی در زمینه ی فروش آنلاین که در حال حاضر در ایران فعال بوده و پرواز دارند را برای شما به نمایش گذاشته می‌شود.
شرکت هواپیمایی ساها که در سال 1369 توسط نیروی هوایی ارتش در بین تمام ایرلاین های فروش آنلاین تأسیس شده هست به دلیل بالابودن سن ناوگان، ادامه فعالیت این از اردیبهشت ماه از سوی سازمان هواپیمایی کشوری متوقف شدو قرار هست این ایرلاین با واردات هواپیما های جدید فعالیت خود را از سر بگیرد. ساها مخفف عبارت سرویس ارتباط هوایی ارتش هست که علاوه بر جابجایی پرسنل ارتش ، جا به جای افراد غیرنظامی را نیز بر عهده دارد.

خرید اینترنتی فروش آنلاین

سایت اینترنتی ایرانگردی یکی از معتبرترین سایت های بزرگ ایران با امکان پرداخت اینترنتی و یا تماس تلفنی هست. فروش آنلاین از جمله خدمات سایت ایرانگردی هست.
هدف اصلی سابت اینترنتی ایرانگردی ارایه فروش محصولات گردشگری هتلی و تور و من جمله فروش آنلاین هست.

خرید تلفنی فروش آنلاین داخلی

خرید تلفنی فروش آنلاین از ایرانگردی که یکی از معتبرترین سایت های فروش فروش آنلاین هست.
جهت ایجاد سهولت و دسترسی راحت به فروش آنلاین، امکان خرید تلفنی از سایت اینترنتی ایرانگردی وجود دارد. در این شرایط کافی هست با تلفن 09155132539 و 05138598151 تماس گرفت.

تخفیفات خرید فروش آنلاین

ایرانگردی تخفیفات ویژه ای را از ایرلاین های فروش آنلاین دریافت کرده و این را در اختیار مسافرین جهت خریداری فروش آنلاین قرار می‌دهد.
با توجه به شرایط موجود ایرانگردی درصدد ارایه تخفیفات بیشتر فروش آنلاین به مشتریان خود هست. چنانچه تخفیفی در خصوص فروش آنلاین دریافت شود این را در اختیار شما قرار می‌دهد.

کد تخفیف خرید فروش آنلاین

خرید ارزان با کوپن تخفیف، ورود کد تخفیف رایگان ایرانگردی در هنگام پرداخت در سایت جهت خرید فروش آنلاین .
کد تخفیف خرید فروش آنلاین ✓ تخفیف های فروش آنلاین تا 80 درصد ✓ رایگان و تضمینی ✓ انواع کد تخفیف فروش آنلاین و گردشگری و هتل و تور و غیره هست.

بهترین زمان برای خرید فروش آنلاین

در زمان هایی برخی از شهر ها شلوغ هستند برای ساکنان این شهر ها بهترین زمان برای مسافرت هست تا بهای کمتری پرداخت کند.
بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما در صورت داشتن یک بازه ی زمانی و جستجو در بین روزهای مختلف هست که برای این امر می‌تواند خود مسافر انجام دهد یا از مشاوران ایرانگردی استفاده کند.

مزایای خرید فروش آنلاین

از دیگر مزایای خرید فروش آنلاین در سایت ایرانگردی این هست که در طول شبانه‌روز خرید اینترنتی فروش آنلاین با پشتیبانی 24 ساعت برای شما امکان‌پذیر هست.
مزیت مهم خرید فروش آنلاین این هست که مسافر می‌تواند خرید فروش آنلاین را از خانه یا هر مکانی انجام دهد.

رزرو فروش آنلاین

رزرواسیون فروش آنلاین ✈️ صدور الکترونیکی فروش آنلاین ✈️ خرید فروش آنلاین ✈️ رزرو فروش آنلاین ✈️ استرداد آنی و تلفنی فروش آنلاین
سایت ایرانگردی سایت رزرو فروش آنلاین هست که شما می‌توانید مبدا و مقصد خود را انتخاب کنید و چنانچه نیاز به خدمات مشاوره ای دارید با شماره ی 05138598151 و یا 09155132539 تماس بگیرید

نحوه خرید فروش آنلاین

مسافر در نحوه ی خرید فروش آنلاین باید متوجه اعتبار یک سایت شود ابتدا در بالای صفحات رزرو بلیط اگر عبارت https را پیدا کرد به معنی معتبر بودن این سایت هست و مسافر می‌تواند به این اعتماد کند. در غیر این صورت به هیچ وجه از این سایت خریداری نکند چرا که ممکن هست پول را از بین ببرد و بلیطی در کار نخواهد بود. برای پیدا کردن این عبارت کافی هست روی آدرس صفحه کلیک کرده و از وجود یا عدم وجود این مطلع شود.
در نحوه ی خرید فروش آنلاین جالب هست که آژانس های گردشگری زیادی هست که یک مدت مشخصی از چند ماه تا حتی یک سال، صندلی‌ های مسیر های هوایی مورد‌نظر خود را اجاره کرده و سپس بلیط این پرواز ها را به مسافر که در این مسیر قصد سفر دارد را به فروش می‌رساند. این عمل باعث می‌شود که مسافر فروش آنلاین را به طور مستقیم از هواپیمایی بخرد؛ با این اوصاف مشخص هست که هزینه بلیط چارتر را آژانس هواپیمایی تعیین می‌کند و نه شرکت هواپیمایی.

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.

به کمک نیاز دارید ؟

×