بلیط چارتر

خدمات گردشگری

چارتر هواپیما

چارتر هواپیما

همیشه ایرانگردی در صدد بهترین خدمات چارتر هواپیمایی و کاهش قیمت چارتر هواپیما برای مسافرین هست.سایت فروش چارتر هواپیما و ارزان ترین نرخ پرواز چارتر هواپیما ایران در کلیه مسیر های پروازی، ایرانگردی مرکز فروش آنلاین چارتر هواپیما

تضمین ارزرانترین قیمت چارتر هواپیما

رزرو آنلاین چارتر هواپیما در کوتاهترین زمان و ارزانترین قیمت فقط با چند کلیک ساده انجام داد.
بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت نسبت به سایر سایت های فروش چارتر هواپیما عرضه می‌شود.

خرید چارتر هواپیما از ایرانگردی

خرید چارتر هواپیما از ایرانگردی یکی از با مهم ترین و معتبرترین سایت های خرید چارتر هواپیما و خرید اینترنتی چارتر هواپیما هست.
ایرانگردی: سایت معتبر خرید چارتر هواپیما و بستری مطمین برای مشاوره در سفر کردن شما هست.

خدمات پشتیبانی چارتر هواپیما

آژانس خدمات مسافرتی ایرانگردی در زمینه های چارتر هواپیما به مقاصد مختلف دارای کادر مجرب و ماهری برای ارایه خدمات مناسب و پشتیبانی چارتر هواپیما به صورت 24 ساعته به مشتریان عزیز دارد.
مسافر می تواند پشتیبانی 24 ساعته و مشاوره ی رایگان برای چارتر هواپیما از کادر مجرب ما بخواهد، ایرانگردی همیشه در صدد بهترین خدمات مشاوره ای برای شما عزیزان و مسافر هست.

هر روز هفته و 24 ساعته چارتر هواپیما

مسافر می‌تواند در صورت مواجه شدن با هر سوال و یا مشکلی در خصوص چارتر هواپیما در تمام ساعات شبانه روز با پشتیبانی به شماره 05138598151 و 09151150750 تماس بگیرد. کادر مجرب ما در خدمت ایشان هست.
با پشتیبانی آنلاین 24 ساعته ایرانگردی در خصوص چارتر هواپیما در هر زمان و مکان قادر به پاسخگویی به مشتریان گرامی‌خواهد بود. سایت ایرانگردی چارتر هواپیما به عنوان یکی از آژانس های پیشرو در ارایه خدمات، با کادر مجرب در کنار شما هست.

استرداد چارتر هواپیما

مسافر گاهی وقت ها به دلایل مختلف قادر نیست تا به وقت چارتر هواپیما خود برسد و می‌خواهد چارتر هواپیما خود را کنسل کند.

ارائه چارتر هواپیما به صورت کاملا آنلاین

خرید اینترنتی ایرانگردی تجربه خوب خرید اینترنتی با تضمین بهترین قیمت | خرید آنلاین چارتر هواپیما، چارتر، مسافرت، تور و گردشگری هست.
در زمان خرید آنلاین چارتر هواپیما لازم هست تعداد مسافرین را متناسب با سن این ها انتخاب نمایید تا در زمان محاسبه قیمت نهایی بلیط، مبالغ کمتر را پرداخت کند.

ارایه پشتیبانی ایرلاین های چارتر هواپیما

هواپیمایی ایران ایر، ماهان، معراج، آتا، قشم ایر، زاگرس و غیره بهترین خدمات را به مسافرین چارتر هواپیما خود ارایه می‌دهند
وقتی از سفر با هواپیما صحبت می‌کنیم، قیمت، ایمنی و نوع ارایه خدمات و پشتیبانی ایرلاین‌ های چارتر هواپیما اهمیت پیدا می‌کنند.

تمامی ایرلاین های چارتر هواپیما

شرکت هواپیمایی ایران ایرتور در سال 1351 توسط هواپیمایی هما راه اندازی شد. ایران ایرتور در سال 1361 تور های در مسیر مشهد را آغاز و استقبال از این تور ها موجب شد تا دو سال بعد از این اقدام به توسعه این به سایر کشور ها کند که تور های شارجه، دبی، چین، هند، کوالالامپور و سنگاپور از جمله این هست. این ایرلاین و نمامی ایرلاین های چارتر هواپیما در صدد ارایه بهترین خدمات به مسافرین عزیز می‌باشد.
ایران دارای چندین شرکت هواپیمایی خصوصی و دولتی هست. قدیمی ترین شرکت خصوصی کشور در بین تمام ایرلاین های چارتر هواپیما ، هواپیمایی ایران هست که در 30 نوامبر سال 1944 میلادی (9 آذرماه 1323 شمسی) تأسیس شد. این شرکت در حال حاضر دولتی هست و با نام هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران یا ایران ایر شناخته می‌شود.

خرید اینترنتی چارتر هواپیما

خرید چارتر هواپیما از سایت چارتر هواپیما ایرانگردی با پشتیبانی 24 ساعت برای مشاوره، خرید یا استرداد در کنار شما هست.
هدف اصلی سابت اینترنتی ایرانگردی ارایه فروش محصولات گردشگری هتلی و تور و من جمله چارتر هواپیما هست.

خرید تلفنی چارتر هواپیما داخلی

زمان خرید تلفنی چارتر هواپیما می‌تواند در کمتر یک دقیقه و از طریق تماس تلفنی با آژانس هست.
جهت ایجاد سهولت و دسترسی راحت به چارتر هواپیما، امکان خرید تلفنی از سایت اینترنتی ایرانگردی وجود دارد. در این شرایط کافی هست با تلفن 09151150750 و 05138598151 تماس گرفت.

تخفیفات خرید چارتر هواپیما

سایت ایرانگردی در جشنواره های مختلف اقدام به کد های تخفیفی برای مسافرین و بازدیدکنندگان سایت خود قرار می‌دهد.
با توجه به شرایط موجود ایرانگردی درصدد ارایه تخفیفات بیشتر چارتر هواپیما به مشتریان خود هست. چنانچه تخفیفی در خصوص چارتر هواپیما دریافت شود این را در اختیار شما قرار می‌دهد.

کد تخفیف خرید چارتر هواپیما

سایت ایرانگردی همیشه در صدد ارایه تخفیف برای چارتر هواپیما هست. خرید ارزان را با کوپن تخفیف در زمینه چارتر هواپیما را تجربه کند.
کد تخفیف خرید چارتر هواپیما ✓ تخفیف های چارتر هواپیما تا 80 درصد ✓ رایگان و تضمینی ✓ انواع کد تخفیف چارتر هواپیما و گردشگری و هتل و تور و غیره هست.

بهترین زمان برای خرید چارتر هواپیما

روش دیگر روش خرید چارتر هواپیما لحظه آخری هست هر گاه به زمان چارتر هواپیما نزدیک بشویم و تعداد صندلی های خالی زیاد هست معمولا ارزان تر می‌شود.
بهترین زمان خرید چارتر هواپیما ممکن هست زمان پرواز هست که در این صورت مسافر می‌تواند با رصد لحظه به لحظه ببیند آیا ظرفیت خالی هست و قیمت را کنترل کند تا در بهترین لحظه بلیط خود را خریداری کند

مزایای خرید چارتر هواپیما

مسافر با چند کلیک ساده می‌تواند از بهترین ایرلاین ها چارتر هواپیمایی خود را تهیه کند، با خرید آنلاین چارتر هواپیما از مزایای خرید که یکی از مهم ترین این صزفه جویی در هزینه های خود بهره منده شود.
از دیگر مزایای خرید چارتر هواپیما در سایت ایرانگردی این هست که در طول شبانه‌روز خرید اینترنتی چارتر هواپیما با پشتیبانی 24 ساعت برای شما امکان‌پذیر هست.

رزرو چارتر هواپیما

ایرانگردی امکان رزرو چارتر هواپیما را فراهم ساخته و مسافر می‌تواند بدون هیچگونه دغدغه ای نسبت به رزرو این ها اقدام کند.
ایرانگردی با سابقه ترین و معتبرترین سایت رزرو چارتر هواپیما و چارتر هواپیما، هتل، قطار و اتوبوس.

نحوه خرید چارتر هواپیما

مسافر برای اخذ چارتر هواپیما ابتدا وارد سایت ایرانگردی به آدرس irangardi724.com شود. مبدا و مقصد خود و تاریخ پرواز خود را انتخاب کند. لیستی از پرواز ها به مسافر نشان داده می‌شود. مسافر می‌تواند با استفاده از گزینه تقویم روز های قبل و بعد پرواز را چک کند یا این که از گزینه ی روز قبل یا بعد را کلیک کند. امکان مرتب سازی بر اساس ساعت یا قیمت برای شما فراهم گردیده هست. گزینه های فیلتر مثلا بر اساس ایرلاین ها وجود دارد مسافر می‌تواند پرواز های خاصی را دنبال کند. گزینه انتخاب را کلیک کند. مشخصات خود به انگلیسی کامل کند. شماره ی موبایل را وارد کند. روی تایید کلیک کنید و نهایت بر روی دکمه پرداخت کلیک کند. هزینه را پرداخت کند و بعد از چند دقیقه بر روی دکمه ی دریافت بلیط کلیک کند.
در نحوه ی خرید چارتر هواپیما جالب هست که آژانس های گردشگری زیادی هست که یک مدت مشخصی از چند ماه تا حتی یک سال، صندلی‌ های مسیر های هوایی مورد‌نظر خود را اجاره کرده و سپس بلیط این پرواز ها را به مسافر که در این مسیر قصد سفر دارد را به فروش می‌رساند. این عمل باعث می‌شود که مسافر چارتر هواپیما را به طور مستقیم از هواپیمایی بخرد؛ با این اوصاف مشخص هست که هزینه بلیط چارتر را آژانس هواپیمایی تعیین می‌کند و نه شرکت هواپیمایی.

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.

به کمک نیاز دارید ؟

×