بلیط چارتر

خدمات گردشگری

چارتر هواپیما

چارتر هواپیما

این سایت توسط بهترین آژانس های مسافرتی پشتیبانی و رصد می‌شود.همیشه ایرانگردی در صدد بهترین خدمات چارتر هواپیمایی و کاهش قیمت چارتر هواپیما برای مسافرین هست.

تضمین ارزرانترین قیمت چارتر هواپیما

مقایسه و یافتن کمترین قیمت رزرو آنلاین چارتر هواپیما از میان فروشندگان چارتر هواپیما در سایت ایرانگردی.
بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت نسبت به سایر سایت های فروش چارتر هواپیما عرضه می‌شود.

خرید چارتر هواپیما از ایرانگردی

خرید چارتر هواپیما از سایت ایرانگردی با پشتیبانی 24 ساعت و استرداد فوری امکان پذیر هست.
ایرانگردی: سایت معتبر خرید چارتر هواپیما و بستری مطمین برای مشاوره در سفر کردن شما هست.

خدمات پشتیبانی چارتر هواپیما

سایت ایرانگردی در کنار ارایه چارتر هواپیما می‌تواند ضامن سفر های خوب و پشتیبانی مناسب و عالی در کمترین زمان و با بهترین کیفیت برای مسافرین هست.
ارایه خدمات و پشتیبانی 24 ساعته سایت ایرانگردی از سال 1400 شروع شد و همیشه در راستای بهبود خدمات چارتر هواپیما به شما مشتریان قرار هست.

هر روز هفته و 24 ساعته چارتر هواپیما

مسافر می‌تواند در صورت مواجه شدن با هر سوال و یا مشکلی در خصوص چارتر هواپیما در تمام ساعات شبانه روز با پشتیبانی به شماره 05138598151 و 09151150750 تماس بگیرد. کادر مجرب ما در خدمت ایشان هست.
به جهت رضایت هرچه بیشتر شما عزیزان به صورت 24 ساعته هرروز هفته آماده خدمت‌رسانی هستیم. قابل به ذکر هست که هر گونه سوال یا مشکل یا مشاوره ای در زمینه چارتر هواپیما را وجود داشت مسافر می‌تواند از پشتیبانی سایت بپرسد.

استرداد چارتر هواپیما

مسافر گاهی وقت ها به دلایل مختلف قادر نیست تا به وقت چارتر هواپیما خود برسد و می‌خواهد چارتر هواپیما خود را کنسل کند.
چگونه چارتر هواپیما خریداری شده از ایرانگردی را کنسل می‌شود؟ جهت کنسل کردن چارتر هواپیما و استرداد مبلغ این از ایرانگردی چه باید کرد و با کمترین جریمه چارتر هواپیما خود را کنسل شود.

ارائه چارتر هواپیما به صورت کاملا آنلاین

سایت اینترنتی ایرانگردی امکان خرید محصولات گردشگری را به صورت آنلاین با بیشترین تخفیف در سرتاسر کشور به صورت آنلاین فراهم نموده هست و با چند کلیک ساده بلیط خود را می‌توانید خریداری کند.
ایرانگردی سایت خرید چارتر هواپیما از تمامی شهر ها و آژانس ها بدون نیاز به ثبت نام، رزرو چارتر هواپیما با بهترین قیمت، خرید اینترنتی چارتر هواپیما با استرداد راحت.

ارایه پشتیبانی ایرلاین های چارتر هواپیما

این ایرلاین ها اغلب مورد استقبال کسانی قرار می‌گیرد که خواهان بلیط هواپیما ارزان و سفر ارزان هستند. اما درست هست که این پرواز ها به نسبت سایر پرواز ها ارزان تر هست و لزوما همان خدمات عالی تر را ارایه نمی‌دهند.
درصورت خرید چارتر هواپیما دو مسیره و یا رفت وبرگشت جهت اطلاع از داشتن قرارداد فی مابین ایرلاین ها با پشتیبانی ایرانگردی تماس حاصل فرمایید و ارایه خدمات پشتیبانی ایرلاین های چارتر هواپیما آگاهی پیدا کند.

تمامی ایرلاین های چارتر هواپیما

حدود 60 سال از زمانی که قدیمی ترین در تمامی ایرلاین های چارتر هواپیما تا امروز، یعنی ایران ایر (هما) با ادغام دو هواپیمایی به وجود می‌آمد گذشته هست. سال 1340 بود که بر اثر ادغام دو هواپیمایی Iranian Airways و Persian Airways شرکت هواپیمایی ایران ایر به وجود آمد. این آژانس همچنان در حال فعالیت هست، اما در طول این سال ها و تا امروز شرکت های هواپیمایی جدیدی به وجود آمده اند. بیشتر این هواپیمایی ها امروز فعال هستند، اما برخی از این ها در سالهای گذشته یا از فعالیت دست کشیده اند یا مجوز این ها باطل شده هست.
شرکت هواپیمایی ساها که در سال 1369 توسط نیروی هوایی ارتش در بین تمام ایرلاین های چارتر هواپیما تأسیس شده هست به دلیل بالابودن سن ناوگان، ادامه فعالیت این از اردیبهشت ماه از سوی سازمان هواپیمایی کشوری متوقف شدو قرار هست این ایرلاین با واردات هواپیما های جدید فعالیت خود را از سر بگیرد. ساها مخفف عبارت سرویس ارتباط هوایی ارتش هست که علاوه بر جابجایی پرسنل ارتش ، جا به جای افراد غیرنظامی را نیز بر عهده دارد.

خرید اینترنتی چارتر هواپیما

خرید اینترنتی چارتر هواپیما از تمامی ایرلاین ها در ایران گردی به راحتی و با چند کلیک ساده انجام دهید، چارتر هواپیما ماهان و ایران ایر با امکان صدور انی، پرداخت آنلاین و قابل استرداد در سریع ترین سایت ایرانگردی امکانپذیر هست.
سایت اینترنتی ایرانگردی یکی از معتبرترین سایت های بزرگ ایران با امکان پرداخت اینترنتی و یا تماس تلفنی هست. چارتر هواپیما از جمله خدمات سایت ایرانگردی هست.

خرید تلفنی چارتر هواپیما داخلی

ایرانگردی ما برای خرید تلفنی شما ارزش زیادی قایل هست که همیشه درصد انتخاب بهترین چارتر هواپیما برای شما هست.
اهداف بلند ایرانگردی ارایه خدمات به همه افراد هست و شاید برای برخی از افراد خرید اینترنتی سخت و دشوار هست که ایرانگردی با استفاده از آژانس قدیمی و معتبر اقدام به فروش تلفنی چارتر هواپیما کرده هست.

تخفیفات خرید چارتر هواپیما

سایت ایرانگردی در جشنواره های مختلف اقدام به کد های تخفیفی برای مسافرین و بازدیدکنندگان سایت خود قرار می‌دهد.
با توجه به شرایط موجود ایرانگردی درصدد ارایه تخفیفات بیشتر چارتر هواپیما به مشتریان خود هست. چنانچه تخفیفی در خصوص چارتر هواپیما دریافت شود این را در اختیار شما قرار می‌دهد.

کد تخفیف خرید چارتر هواپیما

دریافت جدید ترین کد تخفیف چارتر هواپیما اینترنتی ازجمله چارتر هواپیما در ایرانگردی موجود و قابل استفاده هست. مسافر می‌تواند در هنگام خرید چارتر هواپیما کد تخفیفی خود را وارد و شانس خود را امتحان کند.
برای اطلاع از کد های تخفیف ویژه چارتر هواپیما به سایت ایرانگردی جهت خرید چارتر هواپیما اقدام کنید و از مناسبت های مختلف جهت خرید چارتر هواپیما استفاده کند.

بهترین زمان برای خرید چارتر هواپیما

خرید چارتر هواپیما مثل هر خرید دیگری روش هایی دارد که می‌تواند بهای کمتری برای چارتر هواپیما پرداخت کرد.
بهترین زمان خرید چارتر هواپیما را می‌توان با استفاده از مواردی مانند زمان پرواز، نوع، مقصد، اخبار وغیره می‌توان تشخیص داد.

مزایای خرید چارتر هواپیما

از دیگر مزایای خرید چارتر هواپیما در سایت ایرانگردی این هست که در طول شبانه‌روز خرید اینترنتی چارتر هواپیما با پشتیبانی 24 ساعت برای شما امکان‌پذیر هست.
از مزایای خرید اینترنتی از ایرانگردی حذف واسطه و کاهش هزینه خرید اینترنتی چارتر هواپیما هست.

رزرو چارتر هواپیما

سایت ایرانگردی سایت رزرو چارتر هواپیما هست که شما می‌توانید مبدا و مقصد خود را انتخاب کنید و چنانچه نیاز به خدمات مشاوره ای دارید با شماره ی 05138598151 و یا 09151150750 تماس بگیرید
رزرو راحت ، ارزان و ایمن چارتر هواپیما، پشتیبانی 24 ساعته و ارایه خدمات گردشگری و مشاوره ای لازم برای مشتریان خود در سایت ایرانگردی فراهم هست.

نحوه خرید چارتر هواپیما

خرید چارتر هواپیما خارجی برای همه کسانی که با انگیزه های مختلف قصد سفر به بیرون از مرزهای ایران را دارد بخشی از دغدغه ها و مقدمات یک سفر به شمار می‌رود و البته دشواری ها و نگرانی های زیادی را هم همراه خودش دارد. مسافر ممکن هست دانشجویی باشد که در یک دانشگاه خارجی تحصیل می‌کند. شاید بازرگانی باشد که بخواهد برای مراودات و کار های تجاری و بازرگانی به کشور های دیگری سفر کند. پس لازم هست از نحوه ی خرید و چگونگی خرید چارتر هواپیما آشنا باشد.
مسافر لازم است برای خرید چارتر هواپیما حتما از سایت معتبر چارتر هواپیما و با استفاده از راهنمایی که در سایت موجود هست را بخواند تا نحوه خرید چارتر هواپیما را دانسته و از پشتیبانی و استرداد این مطمن شود.

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.

به کمک نیاز دارید ؟

×