بلیط چارتر

خدمات گردشگری

چارتر هواپیما

چارتر هواپیما

ایرانگردی: معتبرترین سایت رزرو چارتر هواپیما و خرید اینترنتی بلیط هواپیما، هتل، قطار و اتوبوس.چارتر هواپیما: برای خرید بلیط هواپیما لازم به رفتن به آژانس های هواپیمایی نیست ✈️ چندتا کلیک ساده برای خرید بلیط ارزان هواپیما در مسیر مورد‌نظر انتخاب کرد.

تضمین ارزرانترین قیمت چارتر هواپیما

کاملترین مجموعه تضمین قیمتی چارتر هواپیما در ایرانگردی ارایه می‌شود.
بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت نسبت به سایر سایت های فروش چارتر هواپیما عرضه می‌شود.

خرید چارتر هواپیما از ایرانگردی

خرید اینترنتی چارتر هواپیما از معتبرترین ایرلاین های کشور در بین سایت های فروش چارتر هواپیما با کمترین قیمت، برای رزرو و اطلاع از قیمت چارتر هواپیما کلیک کرد.
خرید اینترنتی چارتر هواپیما از معتبرترین ایرلاین های کشور و جستجو در بین سایت های فروش چارتر هواپیما با بهترین قیمت، برای رزرو و اطلاع از قیمت بلیط چارتر هواپیما کلیک کرد.

خدمات پشتیبانی چارتر هواپیما

آژانس خدمات مسافرتی ایرانگردی در زمینه های چارتر هواپیما به مقاصد مختلف دارای کادر مجرب و ماهری برای ارایه خدمات مناسب و پشتیبانی چارتر هواپیما به صورت 24 ساعته به مشتریان عزیز دارد.
خدمات پشتیبانی خوب و مناسب چارتر هواپیما از حقوق مسافرین عزیز هست که ایرانگردی همیشه درصدد تحقق حقوق مشتریان گرانقدر هست.

هر روز هفته و 24 ساعته چارتر هواپیما

گر در وقت انتخاب یا خرید چارتر هواپیما هر گونه مشکل یا سوالی و یا نیاز به مشاور حس شد با خیال راحت با کادر مجرب و حرفه ای پیشتیبانی 24 ساعته ایرانگردی تماس گرفت و مشاور ایرانگردی در خدمت شما هست.
مسافر در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌تواند چارتر هواپیما خریداری کند و چنانچه با مشکلی مواجه شد با یک تماس تلفنی مشکل را از سمت پشتیبان ایرانگردی پیگیری کند تا مشکل ایشان هر چه سریع تر رفع شود.

استرداد چارتر هواپیما

چگونه چارتر هواپیما خریداری شده از ایرانگردی را کنسل می‌شود؟ جهت کنسل کردن چارتر هواپیما و استرداد مبلغ این از ایرانگردی چه باید کرد و با کمترین جریمه چارتر هواپیما خود را کنسل شود.
مسافر گاهی اوقات به هر دلیل قادر نیست تا از چارتر هواپیما استفاده کند. در این شرایط باید از استرداد این استفاده کند با ما از نحوه استرداد بلیط هواپیما را آگاه شود.

ارائه چارتر هواپیما به صورت کاملا آنلاین

سایت اینترنتی آنلاین چارتر هواپیما: فروش اینترنتی برترین چارتر هواپیما از ایرلاین های معتبر ایرانی و خارجی برای شما مسافرین عزیز مهیا نموده هست.
ایرانگردی سایت خرید چارتر هواپیما از تمامی شهر ها و آژانس ها بدون نیاز به ثبت نام، رزرو چارتر هواپیما با بهترین قیمت، خرید اینترنتی چارتر هواپیما با استرداد راحت.

ارایه پشتیبانی ایرلاین های چارتر هواپیما

مسافر می‌توانید به منظور کاهش دردسر های یافتن پشتیبانی ایرلاین ها یا چارتر کننده های چارتر هواپیما با ایرانگردی تماس بگیرد از کادر مجرب ایرانگردی بخواهد که مسافر را در این زمینه یاری کند.
همیشه ایرلاین های گران قیمت، خدمات پشتیبانی بهتری ارایه نمی‌کنند و ممکن هست ایرلاین های کم هزینه تر خدمات بهتری ارایه کند. لطفا با ایرانگردی در رابطه با ارایه خدمات ایرلاین های چارتر هواپیما تماس بگیرید.

تمامی ایرلاین های چارتر هواپیما

حدود 60 سال از زمانی که قدیمی ترین در تمامی ایرلاین های چارتر هواپیما تا امروز، یعنی ایران ایر (هما) با ادغام دو هواپیمایی به وجود می‌آمد گذشته هست. سال 1340 بود که بر اثر ادغام دو هواپیمایی Iranian Airways و Persian Airways شرکت هواپیمایی ایران ایر به وجود آمد. این آژانس همچنان در حال فعالیت هست، اما در طول این سال ها و تا امروز شرکت های هواپیمایی جدیدی به وجود آمده اند. بیشتر این هواپیمایی ها امروز فعال هستند، اما برخی از این ها در سالهای گذشته یا از فعالیت دست کشیده اند یا مجوز این ها باطل شده هست.
شرکت هواپیمایی ایران ایرتور در سال 1351 توسط هواپیمایی هما راه اندازی شد. ایران ایرتور در سال 1361 تور های در مسیر مشهد را آغاز و استقبال از این تور ها موجب شد تا دو سال بعد از این اقدام به توسعه این به سایر کشور ها کند که تور های شارجه، دبی، چین، هند، کوالالامپور و سنگاپور از جمله این هست. این ایرلاین و نمامی ایرلاین های چارتر هواپیما در صدد ارایه بهترین خدمات به مسافرین عزیز می‌باشد.

خرید اینترنتی چارتر هواپیما

همچنین برای خرید چارتر هواپیما با کمترین قیمت در سایت آنلاین فروش چارتر هواپیما ایرانگردی از طریق دسترسی به تمامی پرواز های ایران، انتخاب گسترده‌ای برای خرید داخلی و خارجی چارتر هواپیما فراهم می‌سازد.
سایت اینترنتی ایرانگردی یکی از معتبرترین سایت های بزرگ ایران با امکان پرداخت اینترنتی و یا تماس تلفنی هست. چارتر هواپیما از جمله خدمات سایت ایرانگردی هست.

خرید تلفنی چارتر هواپیما داخلی

ایرانگردی ما برای خرید تلفنی شما ارزش زیادی قایل هست که همیشه درصد انتخاب بهترین چارتر هواپیما برای شما هست.
سفارش تلفنی ایرانگردی آغاز شد. اگر مسافر به دنبال خرید راحت و سریع چارتر هواپیما هستید می‌تواند خرید تلفنی خود را از سایت ایرانگردی انجام دهد.

تخفیفات خرید چارتر هواپیما

خرید چارتر هواپیما با تخفیف های خاص و ویژه در سایت ایرانگردی در اختیار مسافرین هست.
ایرانگردی تخفیفات ویژه ای را از ایرلاین های چارتر هواپیما دریافت کرده و این را در اختیار مسافرین جهت خریداری چارتر هواپیما قرار می‌دهد.

کد تخفیف خرید چارتر هواپیما

لذت خرید با تخفیف. حتی با یک خرید نیز می‌توانید از تخفیف ویژه ی چارتر هواپیما استفاده کنید.
برای اطلاع از کد های تخفیف ویژه چارتر هواپیما به سایت ایرانگردی جهت خرید چارتر هواپیما اقدام کنید و از مناسبت های مختلف جهت خرید چارتر هواپیما استفاده کند.

بهترین زمان برای خرید چارتر هواپیما

خرید چارتر هواپیما مثل هر خرید دیگری روش هایی دارد که می‌تواند بهای کمتری برای چارتر هواپیما پرداخت کرد.
بهترین زمان خرید چارتر هواپیما ممکن هست زمان پرواز هست که در این صورت مسافر می‌تواند با رصد لحظه به لحظه ببیند آیا ظرفیت خالی هست و قیمت را کنترل کند تا در بهترین لحظه بلیط خود را خریداری کند

مزایای خرید چارتر هواپیما

مزیت مهم خرید چارتر هواپیما این هست که مسافر می‌تواند خرید چارتر هواپیما را از خانه یا هر مکانی انجام دهد.
امکانات ویژه ای از قبیل رزرو آنلاین چارتر هواپیما برای شما هواپیما وجود دارد.

رزرو چارتر هواپیما

رزرو چارتر هواپیما در سایت ایرانگردی بسیار ساده و راحت هست. مسافر می‌توانید با چند کلیک ساده بلیط ✈️ خود را تهیه و رزرو نماید.
سایت ایرانگردی سایت رزرو چارتر هواپیما هست که شما می‌توانید مبدا و مقصد خود را انتخاب کنید و چنانچه نیاز به خدمات مشاوره ای دارید با شماره ی 05138598151 و یا 09155132539 تماس بگیرید

نحوه خرید چارتر هواپیما

مسافر برای اخذ چارتر هواپیما ابتدا وارد سایت ایرانگردی به آدرس irangardi724.com شود. مبدا و مقصد خود و تاریخ پرواز خود را انتخاب کند. لیستی از پرواز ها به مسافر نشان داده می‌شود. مسافر می‌تواند با استفاده از گزینه تقویم روز های قبل و بعد پرواز را چک کند یا این که از گزینه ی روز قبل یا بعد را کلیک کند. امکان مرتب سازی بر اساس ساعت یا قیمت برای شما فراهم گردیده هست. گزینه های فیلتر مثلا بر اساس ایرلاین ها وجود دارد مسافر می‌تواند پرواز های خاصی را دنبال کند. گزینه انتخاب را کلیک کند. مشخصات خود به انگلیسی کامل کند. شماره ی موبایل را وارد کند. روی تایید کلیک کنید و نهایت بر روی دکمه پرداخت کلیک کند. هزینه را پرداخت کند و بعد از چند دقیقه بر روی دکمه ی دریافت بلیط کلیک کند.
خرید چارتر هواپیما خارجی برای همه کسانی که با انگیزه های مختلف قصد سفر به بیرون از مرزهای ایران را دارد بخشی از دغدغه ها و مقدمات یک سفر به شمار می‌رود و البته دشواری ها و نگرانی های زیادی را هم همراه خودش دارد. مسافر ممکن هست دانشجویی باشد که در یک دانشگاه خارجی تحصیل می‌کند. شاید بازرگانی باشد که بخواهد برای مراودات و کار های تجاری و بازرگانی به کشور های دیگری سفر کند. پس لازم هست از نحوه ی خرید و چگونگی خرید چارتر هواپیما آشنا باشد.

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.

به کمک نیاز دارید ؟

×