بلیط چارتر

خدمات گردشگری

بليط هواپيما

بليط هواپيما

ارایه خدمات خوب بليط هواپيما به مسافرین جز بهترین افتخارات ایرانگردی هست.بليط هواپيما: برای خرید بلیط هواپیما لازم به رفتن به آژانس های هواپیمایی نیست ✈️ چندتا کلیک ساده برای خرید بلیط ارزان هواپیما در مسیر مورد‌نظر انتخاب کرد.

تضمین ارزرانترین قیمت بليط هواپيما

تضمین ارزان ترین قیمت در بین ایرلاین های و آژانس های فروش بليط هواپيما ارایه می‌شود.
بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت نسبت به سایر سایت های فروش بليط هواپيما عرضه می‌شود.

خرید بليط هواپيما از ایرانگردی

خرید بليط هواپيما از سایت ایرانگردی با پشتیبانی 24 ساعت و استرداد فوری امکان پذیر هست.
خرید اینترنتی بليط هواپيما از معتبرترین ایرلاین های کشور در بین سایت های فروش بليط هواپيما با کمترین قیمت، برای رزرو و اطلاع از قیمت بليط هواپيما کلیک کرد.

خدمات پشتیبانی بليط هواپيما

شماره های پشتیبانی بليط هواپيما ایرانگردی 09155132539 و شماره 05138598151 هست.
سایت فروش بليط هواپيما ساده و کاربردی تهیه شده هست چنانچه مشکلی داشتین با ما تماس بگیرید. کادر مجرب ما در کنار شما هستند.

هر روز هفته و 24 ساعته بليط هواپيما

کادر فنی متخصص مجرب بليط هواپيما، هر روز هفته و بیست و چهار ساعته در کنار شما هستند تا هرگونه سوال یا مشکل احتمالی شما را مشاوره، حل و رفع کند.
با پشتیبانی آنلاین 24 ساعته ایرانگردی در خصوص بليط هواپيما در هر زمان و مکان قادر به پاسخگویی به مشتریان گرامی‌خواهد بود. سایت ایرانگردی بليط هواپيما به عنوان یکی از آژانس های پیشرو در ارایه خدمات، با کادر مجرب در کنار شما هست.

استرداد بليط هواپيما

کنسلی بليط هواپيما ایرلاین های مختلف، دارای هزینه های استرداد مختلفی هست و برای تمامی کلاس های پروازی تمامی ایرلاین ها جدول جریمه کنسلی بليط هواپيما وجود دارد که هزینه کنسلی بليط هواپيما مشخص می‌گردد.
جهت کنسل کردن بليط هواپيما این امر از طریق چارتر کننده و ایرلاین ها میسر هست. درصد جریمه استرداد بليط هواپيما با یکدیگر متفاوت هست. در صورت خرید بليط هواپيما از ایرانگردی مسافر می‌تواند با پشتیبانی ما تماس بگیرد و بلیط خود را کنسل کند.

ارائه بليط هواپيما به صورت کاملا آنلاین

ایرانگردی به صورت لحظه ای ارزانترین پرواز ها را جستجو می‌کند و اقدام به ارایه بليط هواپيما به صورت کاملا آنلاین می‌کند.
خرید اینترنتی ایرانگردی تجربه خوب خرید اینترنتی با تضمین بهترین قیمت | خرید آنلاین بليط هواپيما، چارتر، مسافرت، تور و گردشگری هست.

ارایه پشتیبانی ایرلاین های بليط هواپيما

گاهی وقت ها نیاز هست که برای دریافت خدمات خاص مثل ویلچر معلولین یا سالمندان خدمات تشریفات و غیره در خصوص بليط هواپيما از پشتیبانی ایرلاین های بليط هواپيما یا فرودگاه می‌تواند با ایرانگردی تماس بگیرد.
وقتی از سفر با هواپیما صحبت می‌کنیم، قیمت، ایمنی و نوع ارایه خدمات و پشتیبانی ایرلاین‌ های بليط هواپيما اهمیت پیدا می‌کنند.

تمامی ایرلاین های بليط هواپيما

شرکت هواپیمایی ایران ایرتور در سال 1351 توسط هواپیمایی هما راه اندازی شد. ایران ایرتور در سال 1361 تور های در مسیر مشهد را آغاز و استقبال از این تور ها موجب شد تا دو سال بعد از این اقدام به توسعه این به سایر کشور ها کند که تور های شارجه، دبی، چین، هند، کوالالامپور و سنگاپور از جمله این هست. این ایرلاین و نمامی ایرلاین های بليط هواپيما در صدد ارایه بهترین خدمات به مسافرین عزیز می‌باشد.
شرکت هواپیمایی سپهران در سال 1390 با اساس‌ نامه‌ای مشتمل بر 71 ماده و 9 تبصره پس از تصویب مجمع عمومی‌به ثبت رسید و به لیست تمامی ایرلاین های بليط هواپيما اضافه شد، این هواپیمایی در سال 1395 مجوز پرواز های خود را اخذ کرد و استاندارد های مدون سازمان هواپیمایی کشوری جمهوری اسلامی ایران و سازمان بین‌المللی هواپیمایی کشوری ( ایکایو: ICAO ) دریافت کرد.

خرید اینترنتی بليط هواپيما

خرید بليط هواپيما از سایت بليط هواپيما ایرانگردی با پشتیبانی 24 ساعت برای مشاوره، خرید یا استرداد در کنار شما هست.
خرید بليط هواپيما در سایت ایرانگردی با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت در کنار شما هست.

خرید تلفنی بليط هواپيما داخلی

ایرانگردی یک سایت فروش بليط هواپيما به روش های مختلف تلفنی یا اینترنتی با استفاده از بهترین ایرلاین ها و آژانس های مسافرتی اقدام به صدور بليط هواپيما می‌کند.
اهداف بلند ایرانگردی ارایه خدمات به همه افراد هست و شاید برای برخی از افراد خرید اینترنتی سخت و دشوار هست که ایرانگردی با استفاده از آژانس قدیمی و معتبر اقدام به فروش تلفنی بليط هواپيما کرده هست.

تخفیفات خرید بليط هواپيما

سایت ایرانگردی در جشنواره های مختلف اقدام به کد های تخفیفی برای مسافرین و بازدیدکنندگان سایت خود قرار می‌دهد.
فروشگاه اینترنتی ایرانگردی امکان خرید محصولات گردشگری را به صورت آنلاین با بیشترین تخفیف در محصولات ازجمله بليط هواپيما خود قرار داده هست.

کد تخفیف خرید بليط هواپيما

برای اطلاع از کد های تخفیف ویژه بليط هواپيما به سایت ایرانگردی جهت خرید بليط هواپيما اقدام کنید و از مناسبت های مختلف جهت خرید بليط هواپيما استفاده کند.
کد تخفیف خرید بليط هواپيما ✓ تخفیف های بليط هواپيما تا 80 درصد ✓ رایگان و تضمینی ✓ انواع کد تخفیف بليط هواپيما و گردشگری و هتل و تور و غیره هست.

بهترین زمان برای خرید بليط هواپيما

روش دیگر روش خرید بليط هواپيما لحظه آخری هست هر گاه به زمان بليط هواپيما نزدیک بشویم و تعداد صندلی های خالی زیاد هست معمولا ارزان تر می‌شود.
بهترین زمان خرید بليط هواپيما ممکن هست زمان پرواز هست که در این صورت مسافر می‌تواند با رصد لحظه به لحظه ببیند آیا ظرفیت خالی هست و قیمت را کنترل کند تا در بهترین لحظه بلیط خود را خریداری کند

مزایای خرید بليط هواپيما

مزیت دیگر خرید اینترنتی بليط هواپيما از ایرانگردی این هست که با توجه به قوانین ایرلاین ها مسافر می‌تواند بلیط سفر را بی دردسر لغو کنید یا تغییر دهد.
مقایسه قیمت خرید بليط هواپيما و رصد این ها توسط مسافرین این مزیت را به وجود آورده هست که ایرلاین ها درصدد بهبود خدمات مسافرتی خود باشد و نیز قیمت خود را رقابتی تر کنند.

رزرو بليط هواپيما

رزرواسیون بليط هواپيما ✈️ صدور الکترونیکی بليط هواپيما ✈️ خرید بليط هواپيما ✈️ رزرو بليط هواپيما ✈️ استرداد آنی و تلفنی بليط هواپيما
رزرو راحت ، ارزان و ایمن بليط هواپيما، پشتیبانی 24 ساعته و ارایه خدمات گردشگری و مشاوره ای لازم برای مشتریان خود در سایت ایرانگردی فراهم هست.

نحوه خرید بليط هواپيما

در نحوه ی خرید بليط هواپيما جالب هست که آژانس های گردشگری زیادی هست که یک مدت مشخصی از چند ماه تا حتی یک سال، صندلی‌ های مسیر های هوایی مورد‌نظر خود را اجاره کرده و سپس بلیط این پرواز ها را به مسافر که در این مسیر قصد سفر دارد را به فروش می‌رساند. این عمل باعث می‌شود که مسافر بليط هواپيما را به طور مستقیم از هواپیمایی بخرد؛ با این اوصاف مشخص هست که هزینه بلیط چارتر را آژانس هواپیمایی تعیین می‌کند و نه شرکت هواپیمایی.
خرید بليط هواپيما خارجی برای همه کسانی که با انگیزه های مختلف قصد سفر به بیرون از مرزهای ایران را دارد بخشی از دغدغه ها و مقدمات یک سفر به شمار می‌رود و البته دشواری ها و نگرانی های زیادی را هم همراه خودش دارد. مسافر ممکن هست دانشجویی باشد که در یک دانشگاه خارجی تحصیل می‌کند. شاید بازرگانی باشد که بخواهد برای مراودات و کار های تجاری و بازرگانی به کشور های دیگری سفر کند. پس لازم هست از نحوه ی خرید و چگونگی خرید بليط هواپيما آشنا باشد.

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.

به کمک نیاز دارید ؟

×