بلیط چارتر

خدمات گردشگری

بليط هواپيما

بليط هواپيما

بليط هواپيما: برای خرید بلیط هواپیما لازم به رفتن به آژانس های هواپیمایی نیست ✈️ چندتا کلیک ساده برای خرید بلیط ارزان هواپیما در مسیر مورد‌نظر انتخاب کرد.سایت فروش بليط هواپيما و ارزان ترین نرخ پرواز بليط هواپيما ایران در کلیه مسیر های پروازی، ایرانگردی مرکز فروش آنلاین بليط هواپيما

تضمین ارزرانترین قیمت بليط هواپيما

کاملترین مجموعه تضمین قیمتی بليط هواپيما در ایرانگردی ارایه می‌شود.
رزرو آنلاین بليط هواپيما در کوتاهترین زمان و ارزانترین قیمت فقط با چند کلیک ساده انجام داد.

خرید بليط هواپيما از ایرانگردی

خرید بليط هواپيما ✈️ بلیط هواپیما،ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما ✈️ کنسلی با کمترین میزان جریمه ✈️ پشتیبانی 24 ساعته ✈️ .
خرید اینترنتی بليط هواپيما از معتبرترین ایرلاین های کشور در بین سایت های فروش بليط هواپيما با کمترین قیمت، برای رزرو و اطلاع از قیمت بليط هواپيما کلیک کرد.

خدمات پشتیبانی بليط هواپيما

سایت ایرانگردی در کنار ارایه بليط هواپيما می‌تواند ضامن سفر های خوب و پشتیبانی مناسب و عالی در کمترین زمان و با بهترین کیفیت برای مسافرین هست.
مسافر می تواند پشتیبانی 24 ساعته و مشاوره ی رایگان برای بليط هواپيما از کادر مجرب ما بخواهد، ایرانگردی همیشه در صدد بهترین خدمات مشاوره ای برای شما عزیزان و مسافر هست.

هر روز هفته و 24 ساعته بليط هواپيما

شماره تلفن های 05138598151 و 09151150750 سایت بليط هواپيما برای پاسخگویی به سیوالات مردم و مسافرین در خصوص بليط هواپيما به صورت 24 ساعته هر روز هفته قرار داده شده هست.
به جهت رضایت هرچه بیشتر شما عزیزان به صورت 24 ساعته هرروز هفته آماده خدمت‌رسانی هستیم. قابل به ذکر هست که هر گونه سوال یا مشکل یا مشاوره ای در زمینه بليط هواپيما را وجود داشت مسافر می‌تواند از پشتیبانی سایت بپرسد.

استرداد بليط هواپيما

کنسلی بليط هواپيما ایرلاین های مختلف، دارای هزینه های استرداد مختلفی هست و برای تمامی کلاس های پروازی تمامی ایرلاین ها جدول جریمه کنسلی بليط هواپيما وجود دارد که هزینه کنسلی بليط هواپيما مشخص می‌گردد.
جهت کنسل کردن بليط هواپيما این امر از طریق چارتر کننده و ایرلاین ها میسر هست. درصد جریمه استرداد بليط هواپيما با یکدیگر متفاوت هست. در صورت خرید بليط هواپيما از ایرانگردی مسافر می‌تواند با پشتیبانی ما تماس بگیرد و بلیط خود را کنسل کند.

ارائه بليط هواپيما به صورت کاملا آنلاین

مسافر عزیز بدون دغدغه و با مقایسه قیمت از بليط هواپيما ارایه شده بهترین را انتخاب کند.
در زمان خرید آنلاین بليط هواپيما لازم هست تعداد مسافرین را متناسب با سن این ها انتخاب نمایید تا در زمان محاسبه قیمت نهایی بلیط، مبالغ کمتر را پرداخت کند.

ارایه پشتیبانی ایرلاین های بليط هواپيما

مسافر باید هنگام خرید بليط هواپيما حتما به ایرلاین ارایه دهنده بليط هواپيما توجه کند.
گاهی وقت ها نیاز هست که برای دریافت خدمات خاص مثل ویلچر معلولین یا سالمندان خدمات تشریفات و غیره در خصوص بليط هواپيما از پشتیبانی ایرلاین های بليط هواپيما یا فرودگاه می‌تواند با ایرانگردی تماس بگیرد.

تمامی ایرلاین های بليط هواپيما

حدود 60 سال از زمانی که قدیمی ترین در تمامی ایرلاین های بليط هواپيما تا امروز، یعنی ایران ایر (هما) با ادغام دو هواپیمایی به وجود می‌آمد گذشته هست. سال 1340 بود که بر اثر ادغام دو هواپیمایی Iranian Airways و Persian Airways شرکت هواپیمایی ایران ایر به وجود آمد. این آژانس همچنان در حال فعالیت هست، اما در طول این سال ها و تا امروز شرکت های هواپیمایی جدیدی به وجود آمده اند. بیشتر این هواپیمایی ها امروز فعال هستند، اما برخی از این ها در سالهای گذشته یا از فعالیت دست کشیده اند یا مجوز این ها باطل شده هست.
ایران دارای چندین شرکت هواپیمایی خصوصی و دولتی هست. قدیمی ترین شرکت خصوصی کشور در بین تمام ایرلاین های بليط هواپيما ، هواپیمایی ایران هست که در 30 نوامبر سال 1944 میلادی (9 آذرماه 1323 شمسی) تأسیس شد. این شرکت در حال حاضر دولتی هست و با نام هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران یا ایران ایر شناخته می‌شود.

خرید اینترنتی بليط هواپيما

خرید اینترنتی بليط هواپيما از تمامی ایرلاین ها در ایران گردی به راحتی و با چند کلیک ساده انجام دهید، بليط هواپيما ماهان و ایران ایر با امکان صدور انی، پرداخت آنلاین و قابل استرداد در سریع ترین سایت ایرانگردی امکانپذیر هست.
خرید بليط هواپيما در سایت ایرانگردی با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت در کنار شما هست.

خرید تلفنی بليط هواپيما داخلی

برای خرید تلفنی بليط هواپيما می‌توان از شماره ی آژانس هواپیمایی 05138598151 در زمان اداری و یا با شماره ی 09151150750 در زمان غیر اداری تماس گرفت و اطلاعات لازم برای بليط هواپيما مورد‌نظر از قبیل نام و نام خانوادگی شماره ی تماس و کد ملی یا پاسپورت هست به آژانس داد و آژانس اقدام به گرفتن بليط هواپيما کند.
خرید تلفنی ایرانگردی همواره نیازها شما برای خرید محصولات گردشگری از جمله بليط هواپيما و هتل، تور، مسافرت و غیره را برآورده می‌کند.

تخفیفات خرید بليط هواپيما

خرید بليط هواپيما با تخفیف های خاص و ویژه در سایت ایرانگردی در اختیار مسافرین هست.
سایت ایرانگردی در جشنواره های مختلف اقدام به کد های تخفیفی برای مسافرین و بازدیدکنندگان سایت خود قرار می‌دهد.

کد تخفیف خرید بليط هواپيما

دریافت جدید ترین کد تخفیف بليط هواپيما اینترنتی ازجمله بليط هواپيما در ایرانگردی موجود و قابل استفاده هست. مسافر می‌تواند در هنگام خرید بليط هواپيما کد تخفیفی خود را وارد و شانس خود را امتحان کند.
جدید ترین کد های تخفیف ایرانگردی کاملا رایگان و تضمین شده هست. با خیالی راحت همیشه ارزان‌تر از سایت اینترنتی ایرانگردی خرید کند.

بهترین زمان برای خرید بليط هواپيما

می‌توان گفت بهترین ساعت خرید بليط هواپيما با توجه عوامل مختلف تعیین کرد. مثلا هدف مسافر سر زمان رسیدن هست پس پرواز های بدون تاخیر مهم هست که باید در بین این ها جستجو کند و یا می‌تواند از کادر مجرب ما مشاوره و یا مشورت گرفت.
با این وجود از مهم ترین نکات خرید بليط هواپيما دقت لازم و کافی به همه عوامل پرواز هست مثل زمان پرواز، زمان رسیدن، مدت زمان پرواز، نحوه ی ارایه خدمات و غیره هست.

مزایای خرید بليط هواپيما

از دیگر مزایای خرید بليط هواپيما در سایت ایرانگردی این هست که در طول شبانه‌روز خرید اینترنتی بليط هواپيما با پشتیبانی 24 ساعت برای شما امکان‌پذیر هست.
مقایسه قیمت خرید بليط هواپيما و رصد این ها توسط مسافرین این مزیت را به وجود آورده هست که ایرلاین ها درصدد بهبود خدمات مسافرتی خود باشد و نیز قیمت خود را رقابتی تر کنند.

رزرو بليط هواپيما

رزرواسیون بليط هواپيما ✈️ صدور الکترونیکی بليط هواپيما ✈️ خرید بليط هواپيما ✈️ رزرو بليط هواپيما ✈️ استرداد آنی و تلفنی بليط هواپيما
رزرو بليط هواپيما در سایت ایرانگردی بسیار ساده و راحت هست. مسافر می‌توانید با چند کلیک ساده بلیط ✈️ خود را تهیه و رزرو نماید.

نحوه خرید بليط هواپيما

مسافر در نحوه ی خرید بليط هواپيما باید متوجه اعتبار یک سایت شود ابتدا در بالای صفحات رزرو بلیط اگر عبارت https را پیدا کرد به معنی معتبر بودن این سایت هست و مسافر می‌تواند به این اعتماد کند. در غیر این صورت به هیچ وجه از این سایت خریداری نکند چرا که ممکن هست پول را از بین ببرد و بلیطی در کار نخواهد بود. برای پیدا کردن این عبارت کافی هست روی آدرس صفحه کلیک کرده و از وجود یا عدم وجود این مطلع شود.
در نحوه ی خرید بليط هواپيما جالب هست که آژانس های گردشگری زیادی هست که یک مدت مشخصی از چند ماه تا حتی یک سال، صندلی‌ های مسیر های هوایی مورد‌نظر خود را اجاره کرده و سپس بلیط این پرواز ها را به مسافر که در این مسیر قصد سفر دارد را به فروش می‌رساند. این عمل باعث می‌شود که مسافر بليط هواپيما را به طور مستقیم از هواپیمایی بخرد؛ با این اوصاف مشخص هست که هزینه بلیط چارتر را آژانس هواپیمایی تعیین می‌کند و نه شرکت هواپیمایی.

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.

به کمک نیاز دارید ؟

×