بلیط چارتر

خدمات گردشگری

بلیت پرواز آنلاین

بلیت پرواز آنلاین

ایرانگردی: معتبرترین سایت رزرو بلیت پرواز آنلاین و خرید اینترنتی بلیط هواپیما، هتل، قطار و اتوبوس.سایت فروش بلیت پرواز آنلاین و ارزان ترین نرخ پرواز بلیت پرواز آنلاین ایران در کلیه مسیر های پروازی، ایرانگردی مرکز فروش آنلاین بلیت پرواز آنلاین

تضمین ارزرانترین قیمت بلیت پرواز آنلاین

مقایسه و یافتن کمترین قیمت رزرو آنلاین بلیت پرواز آنلاین از میان فروشندگان بلیت پرواز آنلاین در سایت ایرانگردی.
تضمین بهترین قیمت یزای بلیت پرواز آنلاینی ارایه شده در سایت ایرانگردی.

خرید بلیت پرواز آنلاین از ایرانگردی

خرید بلیت پرواز آنلاین از سایت ایرانگردی با پشتیبانی 24 ساعت و استرداد فوری امکان پذیر هست.
خرید بلیط هواپیما ارزان از ایرانگردی: رزرو ارزان ترین قیمت بلیت پرواز آنلاین با پشتیبانی 24 ساعته و پاسخگویی تلفنی و واتساپی.

خدمات پشتیبانی بلیت پرواز آنلاین

سایت ایرانگردی در کنار ارایه بلیت پرواز آنلاین می‌تواند ضامن سفر های خوب و پشتیبانی مناسب و عالی در کمترین زمان و با بهترین کیفیت برای مسافرین هست.
مسافر می تواند پشتیبانی 24 ساعته و مشاوره ی رایگان برای بلیت پرواز آنلاین از کادر مجرب ما بخواهد، ایرانگردی همیشه در صدد بهترین خدمات مشاوره ای برای شما عزیزان و مسافر هست.

هر روز هفته و 24 ساعته بلیت پرواز آنلاین

هدف کادر پشتیبانی ایرانگردی ارایه ی بهترین خدمات پشتیبانی هر روز هفته و 24 ساعته در مورد بلیت پرواز آنلاین به مسافرین عزیز هست.
مسافر در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌تواند بلیت پرواز آنلاین خریداری کند و چنانچه با مشکلی مواجه شد با یک تماس تلفنی مشکل را از سمت پشتیبان ایرانگردی پیگیری کند تا مشکل ایشان هر چه سریع تر رفع شود.

استرداد بلیت پرواز آنلاین

دریافت راهنمای کامل استرداد بلیط هواپیما از ایرانگردی، راهنمای تلفنی بلیط هواپیما داخلی، راهنمای آنلاین بلیط هواپیما داخلی، جریمه کنسلی ایرلاین های داخلی و غیره را از ایرانگردی بخواهد.
مسافر گاهی اوقات به هر دلیل قادر نیست تا از بلیت پرواز آنلاین استفاده کند. در این شرایط باید از استرداد این استفاده کند با ما از نحوه استرداد بلیط هواپیما را آگاه شود.

ارائه بلیت پرواز آنلاین به صورت کاملا آنلاین

خرید اینترنتی ایرانگردی تجربه خوب خرید اینترنتی با تضمین بهترین قیمت | خرید آنلاین بلیت پرواز آنلاین، چارتر، مسافرت، تور و گردشگری هست.
سایت اینترنتی ایرانگردی امکان خرید محصولات گردشگری را به صورت آنلاین با بیشترین تخفیف در سرتاسر کشور به صورت آنلاین فراهم نموده هست و با چند کلیک ساده بلیط خود را می‌توانید خریداری کند.

ارایه پشتیبانی ایرلاین های بلیت پرواز آنلاین

مسافر باید هنگام خرید بلیت پرواز آنلاین حتما به ایرلاین ارایه دهنده بلیت پرواز آنلاین توجه کند.
درصورت خرید بلیت پرواز آنلاین دو مسیره و یا رفت وبرگشت جهت اطلاع از داشتن قرارداد فی مابین ایرلاین ها با پشتیبانی ایرانگردی تماس حاصل فرمایید و ارایه خدمات پشتیبانی ایرلاین های بلیت پرواز آنلاین آگاهی پیدا کند.

تمامی ایرلاین های بلیت پرواز آنلاین

ایران دارای چندین شرکت هواپیمایی خصوصی و دولتی هست. قدیمی ترین شرکت خصوصی کشور در بین تمام ایرلاین های بلیت پرواز آنلاین ، هواپیمایی ایران هست که در 30 نوامبر سال 1944 میلادی (9 آذرماه 1323 شمسی) تأسیس شد. این شرکت در حال حاضر دولتی هست و با نام هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران یا ایران ایر شناخته می‌شود.
شرکت هواپیمایی وارش را می‌توان جدید ترین شرکت هواپیمایی فعال کشور در بین تمامی ایرلاین های بلیت پرواز آنلاین نظر گرفت. در حال حاضر هواپیما های شرکت هواپیمایی وارش به شهر های مهمی همچون شیراز، اهواز، اصفهان، تبریز، تهران، مشهد، کیش، رامسر، ساری، گرگان، رشت و نوشهر پرواز می‌کند.

خرید اینترنتی بلیت پرواز آنلاین

خرید بلیت پرواز آنلاین از سایت بلیت پرواز آنلاین ایرانگردی با پشتیبانی 24 ساعت برای مشاوره، خرید یا استرداد در کنار شما هست.
ایرانگردی یک موتور جستجو گر بلیت پرواز آنلاین و سایت فروش اینترنتی بلیت پرواز آنلاین هست که خریداران را به فروشندگان معتبر و مطمین متصل و فرایند خرید را ساده می‌نماید.

خرید تلفنی بلیت پرواز آنلاین داخلی

ایرانگردی ما برای خرید تلفنی شما ارزش زیادی قایل هست که همیشه درصد انتخاب بهترین بلیت پرواز آنلاین برای شما هست.
خدمات استرداد و غیره برای تماس های تلفنی بلیت پرواز آنلاین دایر هست.

تخفیفات خرید بلیت پرواز آنلاین

ایرانگردی تخفیفات ویژه ای را از ایرلاین های بلیت پرواز آنلاین دریافت کرده و این را در اختیار مسافرین جهت خریداری بلیت پرواز آنلاین قرار می‌دهد.
تخفیف ویژه بلیت پرواز آنلاین به صورت درصدی از مبلغ صورتحساب فروش بلیت پرواز آنلاین در نظر گرفته می‌شود و هیچ تفاوتی بین بلیط با تخفیف و بدون تخفیف وجود ندارد مگر در استرداد بلیط.

کد تخفیف خرید بلیت پرواز آنلاین

در مناسبت های مختلف یا بنا به درخواست شرکت ها و نهاد و سازمان های دولتی و غیر دولتی ایرانگردی اقدام به صدور کد تخفیف خرید بلیت پرواز آنلاین می‌کند تا مسافر عزیز بتواند هزینه ی کمتری را برای بلیت پرواز آنلاین بپردازد.
جدید ترین کد های تخفیف ایرانگردی کاملا رایگان و تضمین شده هست. با خیالی راحت همیشه ارزان‌تر از سایت اینترنتی ایرانگردی خرید کند.

بهترین زمان برای خرید بلیت پرواز آنلاین

می‌توان گفت بهترین ساعت خرید بلیت پرواز آنلاین با توجه عوامل مختلف تعیین کرد. مثلا هدف مسافر سر زمان رسیدن هست پس پرواز های بدون تاخیر مهم هست که باید در بین این ها جستجو کند و یا می‌تواند از کادر مجرب ما مشاوره و یا مشورت گرفت.
بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما در صورت داشتن یک بازه ی زمانی و جستجو در بین روزهای مختلف هست که برای این امر می‌تواند خود مسافر انجام دهد یا از مشاوران ایرانگردی استفاده کند.

مزایای خرید بلیت پرواز آنلاین

از دیگر مزایای خرید بلیت پرواز آنلاین در سایت ایرانگردی این هست که در طول شبانه‌روز خرید اینترنتی بلیت پرواز آنلاین با پشتیبانی 24 ساعت برای شما امکان‌پذیر هست.
یکی از مزایای خرید بلیت پرواز آنلاین امکان مقایسه قیمت های ایرلاین ها در زمان ها و شرکت های مختلف هست.

رزرو بلیت پرواز آنلاین

ایرانگردی امکان رزرو بلیت پرواز آنلاین را فراهم ساخته و مسافر می‌تواند بدون هیچگونه دغدغه ای نسبت به رزرو این ها اقدام کند.
رزرو راحت ، ارزان و ایمن بلیت پرواز آنلاین، پشتیبانی 24 ساعته و ارایه خدمات گردشگری و مشاوره ای لازم برای مشتریان خود در سایت ایرانگردی فراهم هست.

نحوه خرید بلیت پرواز آنلاین

مسافر در نحوه ی خرید بلیت پرواز آنلاین باید متوجه اعتبار یک سایت شود ابتدا در بالای صفحات رزرو بلیط اگر عبارت https را پیدا کرد به معنی معتبر بودن این سایت هست و مسافر می‌تواند به این اعتماد کند. در غیر این صورت به هیچ وجه از این سایت خریداری نکند چرا که ممکن هست پول را از بین ببرد و بلیطی در کار نخواهد بود. برای پیدا کردن این عبارت کافی هست روی آدرس صفحه کلیک کرده و از وجود یا عدم وجود این مطلع شود.
در نحوه ی خرید بلیت پرواز آنلاین جالب هست که آژانس های گردشگری زیادی هست که یک مدت مشخصی از چند ماه تا حتی یک سال، صندلی‌ های مسیر های هوایی مورد‌نظر خود را اجاره کرده و سپس بلیط این پرواز ها را به مسافر که در این مسیر قصد سفر دارد را به فروش می‌رساند. این عمل باعث می‌شود که مسافر بلیت پرواز آنلاین را به طور مستقیم از هواپیمایی بخرد؛ با این اوصاف مشخص هست که هزینه بلیط چارتر را آژانس هواپیمایی تعیین می‌کند و نه شرکت هواپیمایی.

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.

به کمک نیاز دارید ؟

×